Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Gurli II, signerad Zorn, etsning, 1918, ca 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165, ZG 280, 3 état (>50 copies)
475109
2017-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här