Etsning Anders Zorn "Gurli"

Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn
Etsning Anders Zorn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Gurli II, signerad Zorn, etsning, 1918, ca 19,8x14,8 cm

LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165, ZG 280, 3 état (>50 copies)

475109

2017-07-22