Erik Höglund färglitografier

Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier
Erik Höglund färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1998): (2) Figurkompositioner, monogramsignerade och daterade EH -91, färglitografier, vardera ca 31x23 cm

475115

2017-07-22