Bertil Herlow-Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Komposition, signerad Bertil Herlow-Svensson, 85/90, färglitografi, ca 72x53 cm

Med dedikation

475122

2017-07-23