Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal
Fåtöljer 1 par 1930/40-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, mörkbetsad ek, delvis skuren och svarvad dekor, klädda i vinrött plyschtyg, sitthöjd ca 46 cm

Smärre skador, klädsel med slitage, röklukt

475145

2017-07-23