Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, mörkbetsad ek, delvis skuren och svarvad dekor, klädda i vinrött plyschtyg, sitthöjd ca 46 cm
Smärre skador, klädsel med slitage, röklukt
475145
2017-07-23