Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP / SKÅP, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, invändigt med hyllplan, lampa samt speglar, höjd ca 114, 60x38 cm
Ostadiga ben, slitage och smärre skador, el ej testad
475153
2017-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här