Barskåp / Skåp 1900-tal

Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal
Barskåp / Skåp 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP / SKÅP, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, invändigt med hyllplan, lampa samt speglar, höjd ca 114, 60x38 cm

Ostadiga ben, slitage och smärre skador, el ej testad

475153

2017-07-23