Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANNES OLSSON (född 1945): Trianglar, signerad och numrerad Johannes O 15/170, litografi med applikationer, 85x58 cm
475155
2017-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här