Johannes Olsson Trianglar

Johannes Olsson Trianglar
Johannes Olsson Trianglar
Johannes Olsson Trianglar
Johannes Olsson Trianglar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Trianglar, signerad och numrerad Johannes O 15/170, litografi med applikationer, 85x58 cm

475155

2017-08-01