Emile Zoir akvarell

Emile Zoir akvarell
Emile Zoir akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE ZOIR (1861-1936), motiv med båtar och hus, signerad med fullt namn, akvarell, papprets mått ca 54 x 76 cm

Lagad reva nära signaturen, mindre nagg i kanterna.

475165

2017-07-30