Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): "Regnig dag", olja på duk, signerad och daterad Alb. Abbe 1928, ca 50x59 cm

475166

2017-07-30