Kryddburkar karott Signe Persson-Melin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGNE PERSSON-MELIN, kryddburkar, 6 st, karott, 1900-talets andra hälft, lergods, delvis glaserat, undertill märkt SPM, höjd ca 7-13 cm

Karotten med yttre kantnagg vid handtag

475187

2017-07-30