Stig Fyring färglitografi

Stig Fyring färglitografi
Stig Fyring färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG FYRING (1934-2015): Marint motiv, signerad och daterad Stig Fyring 93, nummer 30/200, färglitografi, ca 39,5x30 cm

475188

2017-07-30