Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IGGE KARLSSON (1932-2009): Motiv med hästar, färglitografi, numrerad och signerad 19/100, otydlig signatur, 65x49 cm
475193
2017-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här