Vas skål pokaler mm silver

Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g

Zustandsbeschreibung

Delvis gravyr, smärre bucklor

475197

2017-07-23