Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g
Zustandsbeschreibung
Delvis gravyr, smärre bucklor
475197
2017-07-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner