Spegel i blomformation

Spegel i blomformation
Spegel i blomformation

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, i form av blomma, diameter ca 52 cm

Bruksslitage

475203

2017-07-23