Sekretär mahogny
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, delvis sengustaviansk, mahogny/-faner, 2 under- och 1 överlåda, lådinredning bakom klaffen, nycklar medföljer, 1800- samt 1900-tal, höjd 132, 131 x 49 cm
Slitage, torrsprickor renoverad/ombyggd och kompletterad,
475208
2017-07-30