Sekretär mahogny

Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, delvis sengustaviansk, mahogny/-faner, 2 under- och 1 överlåda, lådinredning bakom klaffen, nycklar medföljer, 1800- samt 1900-tal, höjd 132, 131 x 49 cm

Slitage, torrsprickor renoverad/ombyggd och kompletterad,

475208

2017-07-30