Design Lisa Larson för Gustavsberg Sommar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, 4 st, glaserat stengods, Gustavsberg Lusthus signerad och daterad -96, isbjörnar ur serien "Lill-Skasen", Sparbössa ur serien "Sträng", höjd ca 10-20 cm

475210

2017-07-24