Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, för två ljus vardera, stomme i mässing, olikslipade prismor, höjd 40 cm
Lösa prismor skador
475219
2017-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här