Väggapplicker gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, för två ljus vardera, stomme i mässing, olikslipade prismor, höjd 40 cm

Lösa prismor skador

475219

2017-07-30