Skylt Stora riksvapnet

Skylt Stora riksvapnet
Skylt Stora riksvapnet
Skylt Stora riksvapnet
Skylt Stora riksvapnet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLT, 1900-tal, glas, fasettslipad kant, bemålad dekor av Stora riksvapnet, diameter ca 50 cm

Borrade hål för montage, bemålning med repor

475226

2017-07-30