Skärm Japan

Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan
Skärm Japan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄRM, tvådelad, Japan, 1900-talets första hälft, målad på papper, dekor med stående man, höjd ca 173x176 cm

baksida med skada, ytskador

475235

2017-07-24