Swen Wejsfelt skulptur

Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur
Swen Wejsfelt skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SWEN WEJSFELT, glaserad kermaik, Gustavsberg, signerad och daterad Swen 2005 samt studiohand, på träsockel, längd ca 35 cm

475237

2017-07-23