Samling glas
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMLING GLAS, 10 dlr, slipad dekor med festonger, snarlik dekor, set bestående av 2 vinglas, 4 seltherglas, 2 starkvinsglas samt 2 likörglas, höjd ca 9-11 cm
Ett glas med nagg, visst slitage
475239
2017-07-23