Samling glas

Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas
Samling glas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMLING GLAS, 10 dlr, slipad dekor med festonger, snarlik dekor, set bestående av 2 vinglas, 4 seltherglas, 2 starkvinsglas samt 2 likörglas, höjd ca 9-11 cm

Ett glas med nagg, visst slitage

475239

2017-07-23