Åke Axelsson karmstolar

Åke Axelsson karmstolar
Åke Axelsson karmstolar
Åke Axelsson karmstolar
Åke Axelsson karmstolar
Åke Axelsson karmstolar
Åke Axelsson karmstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅKE AXELSSON, "Waxholmaren", karmstolar, 5 st, Gärsnäs, stomme i bok, sitthöjd ca 42 cm

Skador och slitage, saknas dynor

475240

2017-07-23