Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Gatumotiv, signerad och daterad Torsten Löwgren 1936, olja på pannå, ca 20x28 cm

475281

2017-07-24