Kaffeservis 1960-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
S-A GILLGREN, kaffeservis, 3 dlr, silver, stämplad GAB, Stockholm 1966-68, svärtat handtag, fot med genombruten dekor, lockknopp i form av pärlkant, kannans höjd 22 cm, total vikt ca 1160 g
475282
2017-07-28