Karmstolar gustaviansk stil Sommar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Färgbortfall, klädsel med slitage, senare bemålning

475303

2017-07-24