Astri Bergman-Taube litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (2 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Enstaka fuktfläckar

475309

2017-07-24