Ilkka Pärni serigrafi

Ilkka Pärni serigrafi
Ilkka Pärni serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni, 8/250, serigrafi, bildmått 21x20 cm

Oramad

475311

2017-07-24