Fred Andersson oljemålning / blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), Danslokal samt Kaos, signerad och daterad Fred Andersson 67 resp 65, olja resp blandteknik, ca 50x55 resp 63x50 cm

475326

2017-07-24