Mausel Eksell Strindberg oljemålningar

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

MAUSEL EKSELL STRINDBERG (född 1954): (2) Utan titel, signerade och daterade a tergo Mausel Eksell Strindberg 1986, olja på duk, ca 54x52 resp 55x45 cm

Oramade

475350

2017-07-24