Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
MAUSEL EKSELL STRINDBERG (född 1954): (2) Utan titel, signerade och daterade a tergo Mausel Eksell Strindberg 1986, olja på duk, ca 54x52 resp 55x45 cm
Oramade
475350
2017-07-24