Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SVEN HEMPEL (1896-1944): "Midsommardans, Väddö", signerad och daterad S Hempel 1927, olja på pannå, ca 35x50 cm
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum 1970
475351
2017-07-24