Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): (3) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/-48/-47, pasteller ca 19x23/ 20x24/ 27/33 cm
Varav en oramad
475352
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här