Soffgrupp empirestil
Vollendet
2017-07-25
475367
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SOFFGRUPP, 3 dlr, empirestil, 1920-tal, betsad bok, träskuren dekor av palmblad och lejontassar, klädsel i plysch, soffans sitthöjd ca 45 cm
Slitage