Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, empirestil, 1920-tal, betsad bok, träskuren dekor av palmblad och lejontassar, klädsel i plysch, soffans sitthöjd ca 45 cm
Slitage
475367
2017-07-25