Golvlampa design Josef Frank
2017-07-25
475374
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, för Firma Svenskt tenn, golvlampa, modell G23326 (2326), mässing, 1950-tal, tredelad fot med kulavslut, veckad skärm i tyg, höj- och sänkbar
Slitage