Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Seldon", signerad Mårten A, numrerad, litografi, ca 118x115 cm
475380
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här