Mårten Andersson Seldon

Mårten Andersson Seldon
Mårten Andersson Seldon

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Seldon", signerad Mårten A, numrerad, litografi, ca 118x115 cm

475380

2017-07-24