Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARCEL MOULY (Frankrike 1918-2008): Komposition, signerad och daterad M Mouly -52, blandteknik på papper, ca 22,5x30,5 cm
475384
2017-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här