Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
PRAKTURNA, Rörstrand, ca 1900, med lock, dekor med blommor roch grenverk, 2 st ytterfoder medföljer, höjd ca 85 cm
Viss krackelyr, lagat lock med nagg, ytterfoder med lagningar
475385
2017-07-24