Prakturna Rörstrand Sommar

Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar
Prakturna Rörstrand Sommar

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

PRAKTURNA, Rörstrand, ca 1900, med lock, dekor med blommor roch grenverk, 2 st ytterfoder medföljer, höjd ca 85 cm

Viss krackelyr, lagat lock med nagg, ytterfoder med lagningar

475385

2017-07-24