Bernard Buffet torrnål

Bernard Buffet  torrnål
Bernard Buffet  torrnål
Bernard Buffet  torrnål
Bernard Buffet  torrnål

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERNARD BUFFET (1928-99): Sacré Coeur, 1956, signerad och numrerad 24/75, torrnål, ca 40x45,5 cm,

LITTERATUR: Rheims 11

475391

2017-07-25