Sekretär och spegel i björk
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR och SPEGEL, björk, 1920-tal, svängda ben, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 90x47 cm, oval spegel med fasetterat glas, mått 55x67 cm
Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen
475393
2017-07-25