Sekretär och spegel i björk

Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk
Sekretär och spegel i björk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR och SPEGEL, björk, 1920-tal, svängda ben, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 90x47 cm, oval spegel med fasetterat glas, mått 55x67 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen

475393

2017-07-25