Ida Gisiko Spärck oljemålning

Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

IDA GISIKO SPÄRCK (1859-1940): Kungsör, skogslandskap med tjärn, signerad, olja på duk, ca 44x60 cm

475419

2017-07-24