Fotogenlampa
Valmis
2017-07-25
475427
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupa i glas, höjd inkl brännglas ca 52 cm
Bruksslitage