Soffbord Fredrik Schrieven-Abeln

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVEN-ABELN, soffbord, 1960-tal, bordsskiva i glas, betsat underrede, höjd ca 53, 133x95 cm

Underrede med fåtal stötmärken, glasskiva med repor

475429

2017-07-25