Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
475436
2017-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner