Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm
Visst slitage
475437
2017-08-01