Porträtt i intarsia Gustav V

Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V
Porträtt i intarsia Gustav V

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PORTRÄTT, 2 st, 1900-talets första hälft, trä med intarsia, föreställande Gustav V samt Marsalken Mannerheim, 29x21,5 cm vardera

Ytslitage

475444

2017-07-25