Hörnsoffa nyrenässans

Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans
Hörnsoffa nyrenässans

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSOFFA, nyrenässans, skuren ek, klädd sits, längd 165 + 170 cm, höjd 135, sitthöjd ca 45 cm, sent 1800-tal.

Kraftigt slitage, skador/hål på klädseln, delvis bortfall på dekorelement

475449

2017-07-25